۱۳۹۴/۰۵/۱۱
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی :

خسارت ۲۱ میلیارد و پانصد میلیون تومانی سیلاب به استان

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت : در پی بارش مورخ 94/5/8 و جاری شدن سیلاب در تعدادی از شهرستانهای این استان خسارت قابل توجهی به مزارع ، تاسیسات زیروبنایی ، مسکن و ... وارد گردید که مدیریت میدانی و عملیاتی به دلیل پیش بینی و اطلاع رسانی قبلی به صورت مطلوب صورت گرفت اما در جهت جبران خسارات و رفع کامل مشکلات ایجاد شده تخصیص اعتبار در این خصوص باید مدنظر قرار گیرد.
مهندس حسین عظیمی در خصوص بارندگی تابستانی اعلام کرد که وقوع بارندگی ها در این زمان از سال و با این شدت کم سابقه بوده و طبق نظر کارشناسی کمیته های دستگاههای اجرایی جمعاً خساراتی بالغ بر 21 میلیارد و پانصد میلیون تومانی (دویست و پانزده هزارمیلیون ریال) در کل استان را موجب گردیده است .
مهندس عظیمی اظهار کرد بیشترین خسارت در بخش کشاورزی به مبلغ 14 میلیارد و 900 میلیون تومان بوده و به ترتیب خسارات بعدی مرتبط به بخش های راه ها ، تاسیسات زیروبنایی ، مسکن و منابع طبیعی  3 میلیارد و 420 میلیون تومان، 1 میلیارد و 350میلیون تومان، یک میلیارد و 500میلیون تومان، 330 میلیون تومان می باشد که گزارشهای مربوطه جهت طی مراحل اداری به سازمان مدیریت بحران کشور  برای اقدامات بعدی ارسال گردیده است.

منبع : اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۸۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده